קונסטרוקטור

תכנון מבני | תוספות בניה | בדיקת שלד מבנה | זיהוי ליקויים

תכנון, עיצוב ובניית קונסטרוקצות

תכנון קונסטרוקציה

בין אם אתם מתכננים לבנות מבנה חדש מהיסודות ובין אם לשפץ מבנה קיים. תכנון נכון הוא המפתח להצלחה של כל פרויקט ובמיוחד כשמדובר ביציבות המבנה ובביטחון שלנו, שני פרמטרים עליהם בהחלט לא ניתן להתפשר. כך, מי שאחראי על בטיחות המבנה החל משלב התכניות ועד ביצוע העבודות בפועל הוא הקונסטרוקטור.

פרויקט מוצלח מתחיל בתכנון נכון

הבניינים החדשים שצצים מכל עבר ותכניות השיפוץ השונות למבנים קיימים, מעידים היטב על התפתחותו האדירה של עולם הנדל"ן בישראל.  כל תהליכי הבנייה ו/או השיפוצים הללו כוללים תכניות מפורטות, המצריכות את מעורבותם של אנשי מקצוע רבים, כדי להפוך את החלום והמבנה החדש שדמיינו לעצמנו למציאות קיימת בשטח.

תכנון נכון, המפתח להצלחתו של כל פרויקט, דורש מאיתנו לפנות לאנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר, אותם תוכלו למצוא בחברת צוות הבנייה. 

צוות מהנדסים ומתכנני קונסטרוקציה מומחים, שיהפכו יחדיו את חזונו של האדריכל למציאות פרקטית בשטח, באופן בטוח ויציב.

תכנון קונסטרוקציה מבנית
צרו קשר
מחפשים קונסטרוקטור?

חייגו: 073-375-3175
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה בדיוק קונסטרוקטור?

במידה ואתם לקראת עבודה משמעותית בתחום הבנייה, סביר להניח כי תזדקקו לשירותיו של קונסטרוקטור מקצועי, שיסייע לכם להבטיח כי המבנה המתוכנן אכן יעמוד בסטנדרטים הנדרשים, באופן שיעניק למבנה יציבות, בטיחות ועמידות.

קונסטרוקטור הוא למעשה סוג של מהנדס בניין, עם התמחות ספציפית יותר בתכנון הבנייה מבחינת העמידות והחוזק של המבנה. בין תחומי האחריות שלו נכללים מיקום עמודי הבטון, הקוטר שלהם, כמות הברזל הנדרשת, בחינת עמידות המבנה בעומס מקסימלי ועוד.

מלבד תכנון מיקום העמודים ועובי הבטון ושלל הפרמטרים האחראיים להעניק למבנה את היציבות והעמידות המקסימלית, קונסטרוקטור משמש גם כמפקח. הפיקוח נעשה במהלך העבודה עצמה ובמיוחד בשלבים המהותיים ביותר של הבנייה – יציקת הרצפה והתקרה לדוגמה. כאשר עליו לוודא כי תכניות המהנדס והאדריכל אכן מתקיימות בפועל ומבלי סטיות וחריגות מסוכנות.

ניסיון

"הניסיון עושה את ההבדל" ובמקרה שלנו, ניסיון של מעל 20 שנות פעילות הפך את חברתנו לאחת מהמובילות בתחום.

מקצועיות

צוות מקצועי ומיומן, המורכב מבכירי אנשי המקצוע בארץ, אשר יעניק לכם ליווי מלא ומקיף בכל תהליך השיפוץ והבנייה שלכם.

הוזלת עלויות

תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי.

קשריים אישיים

מעבר לבנייה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה. כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים למטרה המשותפת.

יעדים וזמנים

עמידה בזמנים ויעדים הם ערך עליון עבורנו. אנו עובדים בסינכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים השונים ליצירת תהליך איכותי ומהיר.

הצוות שלנו

הכל מתחיל בקונסטרוקטור מקצועי

מהיום, כבר לא צריך לחפש ולאתר בעלי מקצוע שונים לפרויקט הבנייה שלכם. פשוט מתקשרים ונותנים לנו לטפל בכל התהליך מ – א' ועד ת' והכל תחת קורת גג אחת. עם חיוך ומחירים משתלמים במיוחד. 

בדיקות קונסטרוקציה

קונסטרוקטור מקצועי, נדרש בראש ובראשונה לבדוק את תכניות המבנה ולאתר בעיות או חוסר תאימות למה שקורה בשטח. חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ – 25 שנים בתחום, תוכל להציע לכם את שירותיהם של טובי מתכנני הקונסטרוקציה, הנעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים לזיהוי פגעים כמו קורוזיה, בליטות, תזוזות שונות ועוד. מלבד בדיקת התכניות, קונסטרוקטור מקצועי נדרש לבצע מספר בדיקות קונסטרוקציה בשטח. ביניהן – בדיקת שלד המבנה, הצבת הפיגומים, בדיקת כשלים, בדיקת הקירות התומכים ועוד. מומחיותו של הקונסטרוקטור, מאפשרת לו אף לתת חוות דעת משפטית בעת הצורך. הרלוונטית בעיקר במקרים שלאחר רכישת מבנה.

קונסטרוקציה איכותית

תהליך הבנייה והשיפוצים יכול להיגרר בקלות לחריגות מהתקציב שהגדרנו לעצמנו מראש. בעוד שישנם אלמנטים עליהם ניתן להתפשר או לוותר לגמרי, הרי שעל קונסטרוקציה איכותית בהחלט שלא ניתן. בסופו של דבר היא מהווה את הבסיס האיתן לעמידות וחוזק המבנה, שיאפשרו לו לעמוד ולהישאר יציב לאורך שנים רבות. כשניגשים לבחור קונסטרוקציה, חשוב לבחור את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. כמובן שתוכלו למצוא אותם אצלנו. ייצור פרופילי הפלדה מבוצע בהתאם לכל תקני הבטיחות הנדרשים בישראל, כאשר בנוסף על כך, אנחנו משתמשים בתהליך ייחודי לטבילת קונסטרוקציה באבץ, כדי להבטיח את עמידותה לאורך זמן.

כל שירותי הבנייה תחת קורת גג אחת

כל תכנון פרויקט, בין אם של בנייה חדשה ובין אם ביצוע שיפוץ של מבנה קיים, הוא תהליך המחייב את מעורבותם של מספר אנשי מקצוע ושלבים בירוקרטיים שונים לקבלת אישורי הבנייה הרלוונטיים. במקום לחפש כל בעל מקצוע בנפרד, להתמקח ולתאם לוחות זמנים מול כל אחד, אנחנו מציעים לכם את מגוון שירותי הבנייה תחת קורת גג אחת. אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים שאתם צריכים לביצוע הפרויקט שלכם, מהוצאת ההיתר ועד תכנון אדריכלי, פיקוח וביצוע. באופן שתוכלו לחסוך גם זמן יקר וגם הוצאות מיותרות וכל זאת בהליך מהיר ומקצועי. כמובן, מבלי להתפשר על איכות החומרים ועמידה בתקני הבטיחות הנדרשים.

מקצועיות

מה חשוב לבדוק כשמזמינים קונסטרוקטור?

בטיחות היא א' ב' של כל פרויקט בנייה ומכאן למעשה, נובעת החשיבות של בחירת קונסטרוקטור מקצועי ומנוסה. אך כדי שנוכל להיות בטוחים ב – 100% כי הזמנו את איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר עבורנו ועבור הפרויקט המתוכנן, חשוב לוודא שני דברים עיקריים.
רישיון
כאמור, קונסטרוקטור מקצועי הוא מהנדס בניין שעבר הכשרה מתאימה. הכשרה המקנה לו את היכולת והידע המתאים לבדוק כי תכניות הבנייה וחומרי הקונסטרוקציה עצמה, אכן עומדים בתקן ומתאימים ליצירת החוזק והיציבות הנדרשים.  חשוב לוודא כי לקונסטרוקטור שהזמנת יש את הרישיון המתאים וכמובן, שהוא עדיין בתוקף.

הכשרה
קונסטרוקציה היא תת ענף ממסלול הנדסת בניין, כך שגם הנדסאי בניין יכול לתפקד כקונסטרוקטור. הנדסאי למשל יהיה מוגבל לתכנון מבנים של עד 4 קומות בלבד. לפיכך, חשוב לוודא מהי ההכשרה שיש לבעל המקצוע שאתם מזמינים ושהוא אכן מוסמך לעסוק בפרויקט המתוכנן.
כאשר מזמינים אנשי מקצוע מחברת מקצועית ומנוסה בתחום – תוכלו להסיר ממכם את החשש שתיתקלו באנשי מקצוע ללא רישיון או בהכשרה שאינה תואמת את הפרויקט המתוכנן. חברתנו מחזיקה צוות הנדסי רחב ומיומן שיתאים לכל צורך ומטרה.

קונסטרוקטור תכניות בנייה
בונים? משפצים?
הפרויקט הבא שלכם מתחיל כאן

עם ניסיון של למעלה מ – 25 שנים וצוות מהנדסי בניין ומתכנני קונסטרוקציה מהמובילים בשוק. הצלחנו להפוך את תהליכי הוצאת עבודות הבנייה המסורבלות והמתמשכות לתהליכים מהירים ויעילים במיוחד. הבטיחות ואיכות החומרים בהם אנחנו משתמשים הפכו את החברה למובילה בתחום בכלל ובתחום החידושים והתקנת מרפסות בפרט.

0
פרויקטים הושלמו
0
היתרי בניה
0
עבודות בתהליך