ניהול פרויקטים

ניהול כלל הליכי הבניה | סטנדרטים גבוהים | בטיחות ואחריות מקצועית

מנהלי פרויקטים מנוסים

ניהול פרויקטים בבניה

לא צריך להיות אדריכל בשביל לדעת שתהליך הבנייה של בית הוא דבר מורכב אשר כרוך במאמצים של לא מעט גורמים מקצועיים שונים, התעסקות עם בירוקרטיה, בלת"מים ועוד. בדיוק לשם כך מומלץ להיעזר במנהל פרויקטים. איש מקצוע שתפקידו לרכז את כל מהלך הבנייה מא' ועד ת', על מנת שיתקבל תוצר איכותי, בטיחותי ובדיוק לפי הסטנדרטים שלכם.

מנהל פרויקטים צמוד לאורך כל הדרך

בניית בית היא לא זבנג וגמרנו. מדובר בתהליך מורכב שאורך חודשים ולעיתים אף שנים עד שמגיעים לתוצר המוגמר. מעבר לפרק הזמן הארוך, בניית בית מערבת אלף ואחד גורמים: אדריכל, מהנדס בניין, גורמים בירוקרטיים, קבלני משנה לפרויקטים ספציפיים שונים ועוד מגוון מטורף של אנשי מקצוע המעורבים בתהליך.
מנהל פרויקטים נמצא אתכם לאורך כל הדרך, על מנת לוודא שכל איש מקצוע המעורב בבנייה עושה את מלאכתו על צד הטוב ביותר. החל מהוצאת ההיתרים בראשית הדרך ועד לקבלת המפתח, מנהל פרויקטים יעניק לכם ליווי אישי, יקפיד על סטנדרט מקצועי ויהווה סוג של מפיק על לפרויקט המורכב שנקרא בניית בית.
כמובן שניתן להיעזר בשירותי הניהול בכל שלב בבנייה. נדע להיכנס בכל הכוח והרצינות גם לתהליך שכבר החל ולהבין מה בדיוק דרוש על מנת לנהל אותו באופן מקצועי ואחראי, בדיוק לשביעות רצונכם.

ניהול פרויקטים בבניה
צרו קשר
מחפשים מנהל פרויקטים?

חייגו: 073-375-3175
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חזקים בבטיחות ואחריות

מבין היתרונות של בחירת מנהל פרויקטים, מדובר אולי ביתרון החשוב ביותר.
באמצעות ניהול פרויקטים ובנייה ניתן לוודא שלא מתפשרים על שום סעיף בכל הקשור לבטיחות. העובדים פועלים באופן מקצועי ובטוח שלא מסכן את בריאותם, והבית נבנה באופן מוקפד ללא "פשלות" שיתגלו לאחר שכבר תיכנסו אליו.

השמירה המקסימלית על הבטיחות נעשית באמצעות פיקוח מתמיד על עבודת הקבלנים, פיתוח תקשורת טובה וברורה בין כל המעורבים בבנייה, הקפדה על עמידה בתקנים הרלוונטיים השונים ועוד.

ניסיון

"הניסיון עושה את ההבדל" ובמקרה שלנו, ניסיון של מעל 20 שנות פעילות הפך את חברתנו לאחת מהמובילות בתחום.

מקצועיות

צוות מקצועי ומיומן, המורכב מבכירי אנשי המקצוע בארץ, אשר יעניק לכם ליווי מלא ומקיף בכל תהליך השיפוץ והבנייה שלכם.

הוזלת עלויות

תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי.

קשריים אישיים

מעבר לבנייה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה. כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים למטרה המשותפת.

יעדים וזמנים

עמידה בזמנים ויעדים הם ערך עליון עבורנו. אנו עובדים בסינכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים השונים ליצירת תהליך איכותי ומהיר.

ללא פשרות

נותנים לאיכות את המקום הראוי

יש רכישות שאסור להתפשר עליהן. כשקונים חפצים יומיומיים אפשר לוותר מדי פעם ולא לבחור בטוב ביותר. אבל כשבונים בית המצב שונה בתכלית.

בית, בין אם הוא מיועד להשקעה או למגורים, הולך ללוות אתכם לטווח הארוך מאוד. בהתאם לכך, כל פשרה באיכות הולכת ללוות אתכם הרבה זמן ולעלות לכם בעתיד בכסף ובכאבי ראש.

אנחנו כאן בשביל לחסוך לכם את המאמצים העתידיים ולהבטיח שהבית ייבנה באופן האיכותי ביותר שיש. החל ממעבר מדוקדק על כל ההיתרים והשלבים הבירוקרטיים, וידוא שתהליך הבנייה מתבצע על הצד הטוב ביותר, בדיקה של חומרי הבנייה ועוד.

האיכות נבחנת בכל שלב ושלב במהלך הבנייה ואנו כאן בשביל לוודא שתמיד תקבלו עליה ציון מאה.

כל הדאגה בידיים מקצועיות

איך אומרים? כשיש מפקח פרויקטים בשטח אף אחד לא במתח. אנחנו ניקח את תפקיד התכלול, התיאום והפיקוח על הבנייה. נוריד מכם את סל הדאגות שנלווה להשקעה שבבניית בית. כאנשי מקצוע מנוסים, נוודא שהכל יוצא כמו שצריך מן התכנון אל הביצוע, וללא הפתעות מיותרות. העובדה שבחרתם לבנות בית לא אומרת שיש לכם את כל הזמן, הרצון והידע ולהתעסק עם הבנייה עצמה. עם בחירה בגורם מקצועי שיבצע ניהול פרויקטים ובנייה, תוכלו להשאיר את אתר הבנייה בשקט ובידיעה שיש מי שדואג לכם.

הכי יעיל בעיר

חשיבות הניהול לא באה לידי ביטוי רק בבטיחות או בשמירה על סטנדרטים גבוהים. מנהל טוב ידע איך להניע את כל הגורמים המעורבים בבנייה. החל מהאדריכל ועד לאחרון הפועלים של קבלן פינוי העפר. כך שלוח הזמנים יתקתק ולא יתעוררו חריגות גדולות מהדדליין. בנוסף, תהליך ההתייעלות יביא לכך שהבנייה תתנהל נכון כלכלית, בלי הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי. עם תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם גם כמה שקלים בחשבון הבנק.

הניסיון מדבר בעד עצמו

אומרים כי "אין הנחתום מעיד על עיסתו", אבל אנחנו בהחלט יכולים לציין שניהול הפרויקטים אצלנו הוא מבין המובילים והמצטיינים בישראל. עם ניסיון עשיר באזורים גיאוגרפיים שונים, באתרי בנייה מגוונים ומול ספקים וקבלנים מכל הסוגים. אנחנו יודעים להבטיח תוצאה איכותית וגם לעמוד בה תמיד. המנהלים שלנו הם אנשי מקצוע שעברו הכשרות רבות בתחום. מעבר לתיאוריה ולאקדמיה, בחברה שלנו תוכלו למצוא ניסיון מצטבר של עשרות שנים בשטח ואינספור בתים מעולים שסייענו להביא למצבם המושלם.

מקצועיות

ניהול פרויקטים ברגעים מאתגרים

על הנייר, הבית תמיד נראה טוב. כל חלק בבית עומד במקום בו הוא אמור לעמוד. כל איש מקצוע יודע את מלאכתו בהצטיינות והכל הולך בקלי קלות.

במציאות זה כמובן לא כך. בניית בית מערבת כל כך הרבה גורמים, כך שלפחות דבר אחד חייב להשתבש במהלך הדרך. בין אם מדובר על הזמנת חומרים שהתעכבה, קבלן שהגיע נטול פועלים, שכן שמרים מכשולים או כל הפתעה לא רצויה אחרת. יש כל כך הרבה אופציות, שמשהו חייב לצוץ.    

אנחנו נדאג לכך שאף הפתעה לא תהיה מפתיעה מדי. לכל דבר יימצא פתרון מתקבל על הדעת. בעזרת הניסיון שלנו בתחום הבנייה, נדע להפעיל את החשיבה היצירתית בדיוק כשתצטרכו אותה. נדע להתגמש כך שאתם לא תזדקקו להתגמש עם הציפיות שלכם. מציאת פתרונות מהירים, בתוך או מחוץ לקופסא, הם חלק אינהרנטי ממלאכת הניהול.

בונים? משפצים?

למה אתם מחכים?

אם אתם עומדים לבנות בית, או שכבר התחלתם בתהליך ואתם ללא ניהול פרויקטים מקצועי, נשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

אם אתם מעוניינים בפתרון בעיות מהיר ואלגנטי, פיתוח התקשורת בין כלל הגורמים המעורבים, סיוע בהנעת שלבי הבנייה השונים, התייעלות בלוח הזמנים או פיקוח על האיכות והבטיחות – אנחנו כאן בדיוק בשבילכם.

אז למה אתם מחכים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע לכם בהשלמת בית החלומות במהרה, באיכות ובבטיחות.

0
פרויקטים הושלמו
0
היתרי בניה
0
עבודות בתהליך