מפקח בניה

התנהלות מול קבלנים | עמידה בלוחות זמנים | חישוב חריגות תקציביות 

תכנון מקצועי וניהול הדוק

פיקוח בניה - לא מה שחשבתם

בשביל לבנות בית כראוי אין מספיק במלט, לבנים ופועלים שיניחו אותם במקום הנכון. מעבר לביצוע עצמו, כל מבנה זקוק לתכנון ולפיקוח קפדניים. כאן נכנס לתמונה מפקח בניה. איש המקצוע ששום מבנה שמכבד את עצמו לא שלם בלעדיו.

מפקח בניה - איתכם מא' ועד ת'

התפקיד מפקח בניה יכול להישמע קצת מטעה. למעשה כמפקחים נלווה אתכם לאורך כל הדרך, הרבה לפני שהפועל הראשון ייכנס לאתר הבנייה. עבודת הפיקוח מתחילה עוד בשלבי התכנון וכוללת סקירה מקיפה של עבודת האדריכל, במטרה למצוא עניינים תכנוניים שעשויים להתגלות כמאתגרים בהמשך העבודה.

נדאג לוודא שהתוכניות בנויות יפה לא רק לנייר השרטוט, אלא גם לביצוע בפועל מבחינת זמנים, תקציבים, משאבים וכיוצא בזה. לאחר הבדיקה שהתכנון אכן מתיישר עם המציאות המפקח יכין מסגרת תקציב מפורטת ולוח זמנים על מנת להכניס סדר חיוני בתהליך הבנייה שיבוא.

פיקוח בניה ופרויקטים
צרו קשר
מחפשים מפקח בניה?

חייגו: 073-375-3175
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מפקח בניה שמחויב לאינטרס של הלקוח

כמובן שתחום אחריותו של מפקח בניה לא בא לידי ביטוי רק בתכנונים ובבירוקרטיות. המפקח מלווה את הבנייה מיומה הראשון עד לקבלת המפתח, ונמצא בשטח כל הזמן. למעשה, פיקוח בניה היא במידה רבה מילה נרדפת עבור "דאגה מתמידה לשמירה על האינטרס של הלקוח".
בעוד שהקבלנים השונים מחויבים לכל מיני פרויקטים ועשויים לעגל פינות פה ושם, מפקח בניה נמצא אך ורק בפרויקט ספציפי ודואג שהוא מתבצע כהלכתו. המפקח יילחם את המלחמות שלכם, יוודא שכולם עובדים כשורה ושהתהליך אכן מתבצע לפי מסגרת התקציב ולפי לוח הזמנים, ללא חריגות מיותרות.
לקוחות רבים לא רוצים ולא יכולים לפקח על הבנייה בעצמם. המפקח נוטל את התפקיד החשוב הזה ובעזרת הידע המקצועי מוודא שהתהליך אכן מתקיים כפי שאמור להתקיים. מדובר בתפקיד שלא פחות משהוא חשוב לבנייה עצמה, חשוב לשקט הנפשי שלכם.

ניסיון

"הניסיון עושה את ההבדל" ובמקרה שלנו, ניסיון של מעל 20 שנות פעילות הפך את חברתנו לאחת מהמובילות בתחום.

מקצועיות

צוות מקצועי ומיומן, המורכב מבכירי אנשי המקצוע בארץ, אשר יעניק לכם ליווי מלא ומקיף בכל תהליך השיפוץ והבנייה שלכם.

הוזלת עלויות

תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי.

קשריים אישיים

מעבר לבנייה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה. כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים למטרה המשותפת.

יעדים וזמנים

עמידה בזמנים ויעדים הם ערך עליון עבורנו. אנו עובדים בסינכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים השונים ליצירת תהליך איכותי ומהיר.

מה אנחנו עושים?

פיקוח בניה וטיפול בבירוקרטיה

מעבר לשלב התכנון, מפקח בניה הוא יתרון משמעותי גם בתחום הבירוקרטי של בניית בית. בין אם מדובר על הוצאת היתרים נדרשים, תקשורת מול העירייה וגופים נוספים, וכיוצא בזה. המפקח מסייע למלא את כל המסמכים כנדרש, לוודא שהכול מוגש בזמן ובמקום הנכון ושאף מכשול בירוקרטי לא עומד לסכן או לעכב את הבנייה שלכם.

הלב הפועם של אתר הבנייה

קשה להתייחס לעניינים מעשיים כמו בניית בית עם מילים "רוחניות" כמו לב או נשמה. אבל האמת היא שממש אפשר להגדיר את המפקח כלב הפועם והשקט של אתר הבנייה. זה שמרכז את הכל, ומווסת את כל מהלך העניינים. כל פעולה זורמת ממנו או אליו, וכך נשמר הסדר התקין של הדברים. פיקוח בניה יכול להתגלות כפעולה לא פחות חשובה מהביצוע עצמו. ללא פיקוח, הבנייה יכולה להתנהל באופן שמוציא את המיץ לכולם, ובעיקר ללקוחות סובלים מחוסר סדר ואי עמידה בזמנים ובתקציב שהובטח. במידה לא מועטה, פיקוח הוא ביטוח לכך שהבנייה תתנהל כשורה.

פיקוח בניה לכל סוגי המבנים

לא כל בנייה דורשת את אותו פיקוח. בשביל לפקח על בית פרטי נדרש סט כלים אחר מזה שמיועד לפיקוח על בנייה שטח מסחר לדוגמה. גודל המבנה, הייעוד שלו, החלקים המאתגרים שנכללים בתוכו (למשל מעלית, מדרגות, גגות מיוחדים וכו'), המיקום הגיאוגרפי של הבנייה הם כולם רק חלק מההיבטים שמבדילים עבודת פיקוח אחת מרעותה. אצלנו תוכלו למצוא מומחים אמיתיים לפיקוח בנייה שיודעים לתפקד מעולה בכל הזירות. בין אם מדובר על דירה בעיר או ווילה בכפר, אזור מסחרי גדול או שיפוץ של חדר – אנו נדע לפקח על העבודה כך שתתבצע באופן המהודק והמתוקתק ביותר, לרווחת כולם.

ניסיון מצטבר של עשרות שנים

מפקח בניה לא נהיה מפקח ביום אחד. בשביל לפתח מקצוענות אמיתית יש צורך בניסיון ארוך טווח שמתפרש על פני אתרי בנייה שונים ומגוונים. אצלנו תוכלו למצוא ניסיון מצטבר של עשרות שנים, הן במישור הפרקטי והן ברובד האקדמי תיאורטי. אין משימה שגדולה על המפקחים שלנו, שאת הניסיון שלהם רכשו בשנות שטח רבות. אם לסכם זאת במילים פשוטות: אנחנו נותנים לניסיון לדבר בעד עצמו. כל מפקח התנסה במגוון של אתגרים, התמקדויות ספציפיות ופרויקטים מסוגים שונים. כך שלא משנה מהי רמת המורכבות של המבנה שלכם, אנחנו נדאג לו כמו שצריך.

הכי מקצועיים בישראל
עבודת התכלול, ההקפדה על הפרטים הקטנים, התקשורת הבינאישית הגבוהה וההבנה בכל שלבי הבנייה דורשים שהמפקח יהיה הכי מקצועי שניתן. אצלנו תהנו ממפקחים בעלי ניסיון עשיר מקצוענות גבוהה במיוחד. לכן אם אתם צריכים מפקח למבנה שלכם אל תתלבטו ופנו אלינו בשביל השקט הנפשי שלכם.

מקצועיות

מפקח בניה - חשיפת ליקויים בזמן

היבט מהותי מאוד בעבודה הוא היכולת לחשוף כשלים וליקויים בזמן. כך אלו לא יתגלו כשיהיה מאוחר מדי, ויהיה יקר מאוד לתקן אותם או אפילו מצב בלתי הפיך במקרים חמורים. הבדיקה המתמדת מאפשרת לבנות את הבית עם מינימום תקלות והפתעות לא רצויות, כך שתהליך הבנייה יסתיים באופן הנקי ביותר שיש. עבודה ללא פיקוח יכולה להתגלות כהדבקה אינסופית של פלסטרים, שתעלה לכם בכסף, בשקט נפשי ולעיתים אף בבטיחות. כשיש אדם מעורב ובעל ניסיון בבנייה שכל תפקידו הוא לאתר כשלים, תהיו בטוחים שהבנייה מתבצעת באופן מדויק וללא רבב.
בונים? משפצים?

תקשורת וקשרים

כפי שניתן להבין מפקח בנייה טוב הוא לא רק אדם עם זיקה לבנייה ולתכנון, אלא גם איש מקצוע עם יחסים בין אישיים מעולים. מעבר לבנייה עצמה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה עם לקוחותינו, כך שתמיד התמונה המלאה תהיה ברורה, ללא עמימות וללא תחושות תסכול.
בנוסף, התקשורת מתבטאת גם בחיבור של כל הפועלים והקבלנים השונים לתהליך, כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים כראוי לבנייה, תוך שיתוף פעולה אחד עם השני. המפקח, קצת כמו מנצח על תזמורת, דואג מלמעלה שכולם יסתנכרנו לטובת המטרה המשותפת.

0
פרויקטים הושלמו
0
היתרי בניה
0
עבודות בתהליך