מהנדס בניין

בטיחות מבנים | עומסים ויציבות | תוספות בניה | היתרים ורישוי

הכל תחת קורת גג אחת

תכנון והנדסת מבנים

תנופת הבנייה האדירה מביאה אותנו לראות מכל עבר בניינים חדשים בתהליכי הקמה ותהליכי שיפוץ מתקדמים של מבנים קיימים.
לכל אותם מבנים קיימת מטרה אחת – שיפור איכות החיים. אך מלבד הנוחות והאסתטיות של מבנה חדש ו/או משופץ, הרי שמדובר בתהליך בעל אחריות רבה, בעיקר בשלבי התכנון והבנייה, תהליך עליו אחראי מהנדס הבניין.

תחום הבנייה המתפתח, מצליח להשפיע בהחלט על מראה הסביבה הקרובה אלינו.

מכל עבר ניתן לראות בניינים חדשים בשלבי הקמה התחלתיים או מתקדמים וכן אנשים רבים שהחליטו לשפץ את המבנה הקיים שלהם – לשבור קירות, להוסיף חדר או מרפסת שמש ועוד.

תהליך הבנייה ו/או השיפוץ מאפשר לנו להרגיש תחושות של רווחה ואסתטיות נעימה לעין בסופו של תהליך, אך עוד לפני כן, הרי שמדובר בתהליך המחייב התייחסות לשלד המבנה ולתכניות הבנייה המבוקשות, כדי להבטיח את ביטחונם של הדיירים וסביבת המגורים הקרובה אליהם, כמו גם את יציבות המבנה עצמו.

מהנדס בנין שרטוט בית פרטי
צרו קשר
מחפשים מהנדס בניין?

חייגו: 073-375-3175
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהנדס בניין – נעים להכיר

מהנדס בניין הוא מי שאחראי למעשה על בטיחות המבנה בכל פרויקט בנייה. באמצעות תכנון שלד המבנה ובחינת העומסים הצפויים על תשתיות המבנה. בנוסף, מהנדס בנין מקצועי יוכל לסייע לכם בניהול תקציב ובחירת החומרים הנדרשים לפרויקט הבנייה המבוקש, בהתאם לשיקולי תקציב ואיכות החומרים.

תפקידו של מהנדס בניה מתייחס גם לשיפוצים הדורשים קבלת היתרי בניה. כאשר המהנדס אחראי על בחינת תכניות הבנייה ואישורן, עוד לפני התחלת העבודה באתר. כמו כן, המהנדס יבדוק במהלך הפרויקט כי העבודה מתבצעת בהתאם לתכניות והוא אף יהיה אחראי על ביצוע הבדיקות האחרונות שיאפשרו לכם לקבל רישוי בניה או טופס 4.

מהנדס מקצועי ומנוסה בתחום, כפי שתוכלו למצוא אצלנו בצוות הבנייה, יבטיח לכם בראש ובראשונה כי העבודה המתוכננת תעמוד בתקני הבטיחות הנדרשים. זאת בנוסף לקבלת כלל האישורים הנדרשים, תוך עמידה בלוחות הזמנים המוגדרים.

ניסיון

"הניסיון עושה את ההבדל" ובמקרה שלנו, ניסיון של מעל 20 שנות פעילות הפך את חברתנו לאחת מהמובילות בתחום.

מקצועיות

צוות מקצועי ומיומן, המורכב מבכירי אנשי המקצוע בארץ, אשר יעניק לכם ליווי מלא ומקיף בכל תהליך השיפוץ והבנייה שלכם.

הוזלת עלויות

תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי.

קשריים אישיים

מעבר לבנייה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה. כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים למטרה המשותפת.

יעדים וזמנים

עמידה בזמנים ויעדים הם ערך עליון עבורנו. אנו עובדים בסינכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים השונים ליצירת תהליך איכותי ומהיר.

לבחור נכון

איך בוחרים מהנדס בניין?

כפי שראינו, על בחירת מהנדס בניין מקצועי לא ניתן להתפשר ובשונה משירותים אחרים אותם ניתן למצוא בחיפוש פשוט במנועי החיפוש האינטרנטיים השונים, הרי שכשניגשים לבחור מהנדס בניין חשוב להקפיד על הפרמטרים הבאים:

המלצות

לקוחות מרוצים אף פעם לא טועים. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, מכרים או בני משפחה שנעזרו במהנדס הבניין, או מאתר האינטרנט והדירוגים שקיבל. בנוסף, את ההמלצות מומלץ לקחת מאנשים שעברו פרויקט בניה דומה לשלכם, כדי שההשוואה והציפיות יהיו בהתאם.

שירותים נוספים

חפשו את החברה שנותנת לכם ערך מוסף לעבודת המהנדס. ליווי צמוד וייצור קונסטרוקציות איכותיות, יוכלו להבטיח לכם תהליך מהיר ויעיל, אשר גם יחסוך לכם זמן וכסף רב, כשכל השירותים נמצאים תחת קורת גג אחת.

מקצועיות

ביטחון ובטיחות מרבית, בעיקר בתחום הבנייה, מחייבים לפעול בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הקיימים. בהתאם לכך, בדקו כי רישיון המהנדס או הקונסטרוקטור בתוקף וכי כלל החומרים המסופקים לכם בעלי תו התקן הישראלי המתאים.

יחס אישי

עד כה עסקנו באלמנטים המקצועיים והבסיסיים הנדרשים לבחינה בעת בחירת מהנדס בנין איכותי, אך מלבד הפן המקצועי, חשוב גם שתהיה ביניכם הבנה הדדית ותיאום ציפיות, באופן שיאפשר לכם לעבוד יחדיו באווירה טובה ונעימה.

מחפשים מהנדס בניין? הגעתם למקום הנכון

מבין מגוון שירותי הבנייה והאדריכלות שאנחנו מספקים, תוכלו למצוא בחברת צוות הבנייה גם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עם הניסיון, המקצועיות ולא פחות חשוב מכך, יחסי האנוש המצוינים, כפי שיעידו אלפי לקוחות מרוצים, שהפכו לחלק מהמשפחה והניסיון שצברנו במשך למעלה מ – 25 שנות הפעילות שלנו.

מקצועיות

מה ההבדל בין מהנדס בניין לבין קונסטרוקטור?

בין אם אתם נמצאים בתהליך בנייה ושיפוצים ובין אם לא, סביר להניח כי שמעתם את המושג קונסטרוקטור בהקשר לענף הנדל"ן, כאשר פעמים רבות אנשים לא יודעים להסביר בבירור מה ההבדל בין תפקידו של מהנדס בנין לבין תפקידו של קונסטרוקטור.

בעוד שמהנדס בניין מתעסק לרוב בתכנון הבנייה והרכבת תכנית העבודה באופן כללי, הרי שהקונסטרוקטור מתמחה באופן ספציפי בפיקוח ותכנון הקונסטרוקציה, השלד והיסודות של המבנה. כך, הקונסטרוקטור מפקח על מצב היציקה, קוטר עמודי הברזל ופרמטרים נוספים המשפיעים על יציבות הבניין.

תפקידו החשוב של הקונסטרוקטור, מחייב אותנו לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים בתחום, אשר מלבד ליווי מקצועי של מיטב אנשי המקצוע בתחום הבנייה, גם מייצרת פרופילי פלדה איכותיים, העומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים בישראל ועוברים תהליכים מיוחדים שנועדו להבטיח עמידות איתנה לאורך שנים.

בונים? משפצים?

חשיבות מהנדס בניין איכותי

אין ספק כי הוצאות הבנייה והשיפוץ הן רבות ולעיתים אף חורגות מהתקציב שהגדרנו לעצמנו.
אך בעוד שישנם פרמטרים ובחירות עליהם ניתן להתגמש ולהתפשר, כשזה נוגע לבטיחות שלנו ויציבות המבנה, בהחלט לא ניתן להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
לפיכך, כאשר בוחרים מהנדס בנין מקצועי אשר ירכיב את תכניות העבודה, יבחן את התאמת ביצוע העבודות בפועל אל התכניות שנקבעו ואף ימליץ לכם מהיכן ואילו חומרי איכותיים מומלץ לכם לרכוש. חשוב לבצע את הבחירה האיכותית ביותר, גם אם תתברר בסופו של דבר כלא הכי זולה מבין הצעות המחיר שקיבלתם.
חברתנו מציעה לכם לא רק את מיטב אנשי המקצוע הנדרשים לענף הבנייה, אלא ליווי מלא וכלל השירותים הנדרשים בתהליך הבנייה והשיפוץ תחת קורת גג אחת.
הניסיון רב השנים, יחד עם היכולות הטכניות הרבות, מאפשרות לנו להציע לכם מגוון פתרונות טכניים לכל דרישה ובכל תנאי השטח הקיימים.

0
פרויקטים הושלמו
0
היתרי בניה
0
עבודות בתהליך