הדמיות אדריכליות

הדמיות חוץ | הדמיות פנים | הדמיות בניה ותמ"א 38 | הדמיית תוכניות

תכנון, עיצוב ודיוק

ההדמיות המדויקות בישראל

הדמיות אדריכליות הן אחד הכלים החשובים ביותר בעולם התכנון של ימינו. באמצעות ההדמיה ניתן לקבל תמונת תלת ממד מדויקת של המבנה עוד בשלבי התכנון המוקדמים. היום כבר כולם יודעים – לא בונים בית בלי הדמיה אדריכלית לפני כן.

זה כל כך מובן מאליו שכמעט אין צורך לכתוב על זה. הראש שלנו מבין יותר טוב כשהוא מקבל דימוי תלת ממדי לעומת תמונה שטוחה. עבור אנשים הבונים בית שאינם מהתחום, קשה מאוד לתרגם את ניירות התכנון לבית אמיתי שיוקם במציאות. הדמיות אדריכליות מאפשרות להבין הרבה יותר טוב למה נכנסים וכיצד התוצר הסופי אמור להיראות.

כפי שניתן להבין, יצירת הדמיות אדריכליות נחשבות לשירות חשוב מאין כמותו בתכנון מבנים בימינו. ההדמיה מאפשרת לשפר את מה שצריך לשפר, לקבל תמונה חיה ונושמת של המבנה, למשוך לקוחות פוטנציאליים ועוד.

אצלנו תהנו מההדמיות המקצועיות והאיכותיות ביותר בישראל, עם עשרות שנות ניסיון מצטבר בתחומי הבנייה, התכנון והעיצוב הגרפי תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים הדמיה מפורטת, אמינה ונאמנה למציאות העתידית בה יוקם המבנה שלכם. אז אם אתם מעוניינים במוצר האיכותי ביותר שאפשר לקבל, הגעתם למקום הנכון.

הדמיות אדריכליות
צרו קשר
צריכים הדמיה אדריכלית?

חייגו: 073-375-3175
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניתן לשפר עוד בשלב התכנונים

מדובר אולי ביתרון הגדול ביותר של הכלי הזה. ניתן לחשוף דרכו ליקויים אפשריים בתכנון המקורי ולתקן אותם עוד הרבה לפני שהונחה הלבנה הראשונה.

באמצעות הדמיה אדריכלית מקצועית, ניתן להשוות באופן מדויק למדי בין ממדי המבנה השונים ולהבין אם האם מתוכננים כיאות או שיש מקום לשיפור.

התיקונים יכולים להתבטא גם בדברים גדולים יחסית כגון חלוקה לחדרים, בניית מחיצות פנימיות וכדומה, אך גם בהיבטים קטנים יותר אך עם השפעה לא קטנה על אופי הבית, כמו למשל גודל החלונות, עיצוב הרצפה ועוד. ברגע שיש תמונה ברורה מול הלקוח (וגם מול האדריכל עצמו ושותפיו לתכנון המוקדם) ניתן להבין בקלות רבה איפה אפשר לשפר.

ניסיון

"הניסיון עושה את ההבדל" ובמקרה שלנו, ניסיון של מעל 20 שנות פעילות הפך את חברתנו לאחת מהמובילות בתחום.

מקצועיות

צוות מקצועי ומיומן, המורכב מבכירי אנשי המקצוע בארץ, אשר יעניק לכם ליווי מלא ומקיף בכל תהליך השיפוץ והבנייה שלכם.

הוזלת עלויות

תכנון מקדים וביצוע מהודק, תוכלו לצפות לתהליך שקוף ויעיל שגם יחסוך לכם הוצאות מיותרות או כאלו שאינן מחושבות כראוי.

קשריים אישיים

מעבר לבנייה, אנחנו יודעים ליצור תקשורת טובה, בריאה ומרגיעה. כך שכולם ידברו "באותה שפה" ויהיו מחויבים למטרה המשותפת.

יעדים וזמנים

עמידה בזמנים ויעדים הם ערך עליון עבורנו. אנו עובדים בסינכרון ותיאום מלא בין כל הגורמים השונים ליצירת תהליך איכותי ומהיר.

3D

הדמיות אדריכליות בתלת ממד

עולם ההדמיות של ימינו כבר לא מצומצם לסוגי מבנים ספציפיים, אלא להיפך: הכל הולך. אצלנו תוכלו לקבל הדמיה עשירה ומפורטת של כל נכס באשר הוא. החל מבתים פרטיים צמודי קרקע ועד למבנים ציבוריים מתוחכמים יותר – ניתן לקבל דימוי ויזואלי תלת ממדי של כל נכס המיועד לבנייה.

הדמיה אדריכלית בקלות

בהתאם למציאות הטכנולוגית המואצת של ימינו, היום הרבה יותר קל מאשר בעבר ליצור הדמיות איכותיות ואמינות של המבנה או הקונסטרוקציה העתידית שלכם. תוכנות אדריכלות שונות המעבדות נתונים ושרטוטים מספקות אימאג' ברור שנותן תחזית טובה למדי לגבי האופן בו המבנה הסופי ייראה. בהתאם לכך כבר לא מדובר בהשקעה יוצאת מגדרה, אלא חלק כמעט אלמנטרי מתהליך הבנייה. יחד עם זאת חשוב לציין שכלי זה עדיין שמור בעיקרו לאנשי מקצוע, שמכירים טוב את עולם התכנון ויודעים להזין את הנתונים הנכונים אל תוכנת ההדמיה. כך שתתקבל הדמיה אדריכלית מקצועית ואיכותית. מהפן הכלכלי, מדובר בשירות שכל בונה בית, אדם המשקיע על שיפוץ או תוספת בניה יכול להרשות לעצמו, ובמקרים רבים כדאי שיעשה זאת.

הנגישות הזמינה בתבל

כבר לא צריך לבנות על ניירות תכנון מגולגלים שהאדריכל ישלוף בעת הישיבה אתכם. גם לא צריך לפחד מכוס קפה שתישפך בזמן ובמקום הלא נכון ותכתים את כל הסקיצה. הדמיה אדריכלית מאפשרת תמונה חדה, בהירה ונגישה שניתן לראות מכל מחשב נייד. מעבר לקלות הטכנולוגית של ימינו, נגישות באה לידי ביטוי בתקשורת טובה ופתוחה עם הלקוח. מדובר בערך חשוב כמעט כמו המקצועיות של בניית ההדמיה. אצלנו תעמדו אתנו בקשר ישיר, בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם. ההדמיה עוברת תהליך ארוך של מישוב עד שמתקבלת תמונה מדויקת שקולעת לדמיונות שלכם. מהסקיצה הראשונה עד לדימוי הבהיר, החד והמדויק שכבר ייראה ממש כמו המבנה שלכם. אנחנו כאן בשבילכם ובשביל להתאים את הידע המקצועי לשפה ויזואלית שכל אחד יכול להבין.

אותנטיות היא שם המשחק

הדמיות אדריכליות מבוססות על הזנת נתונים רלוונטיים לתוכנת ממשק ייעודית המתמחה בעיבוד גרפי, הנתונים כוללים את חומרי הגלם המיועדים לבנייה, מידות החדרים והחלקים השונים בבית, שרטוטי מבנה או קונסטרוקציות וכיוצא בזה. בנוסף, בהדמיה ניתן להוסיף מספר אובייקטים שונים שייתנו תחושת אותנטיות נחוצה למראה, כגון צמחייה, רהיטים ואפילו אנשים הולכים ועושים פעולות שונות בתוך המבנה. זה אמנם לא חלק הליבה של ההדמיה, אבל הדימוי האותנטי של מבנה "חי" חיוני לגיבוש ההבנה כיצד הוא יראה בפועל, פרופורציות של גובה וחלל ביחס לגובה האנשים ואיך תראה שגרת היום-יום שבו. כך הרבה יותר קל להתחבר למבנה, ולתפוס את המטרה הסופית אותה הוא נועד לשרת.

מקצועיות

הדמיות אדריכליות לשליטה בפרטים הקטנים

בשביל ליצור הדמיות אדריכליות איכותיות יש צורך בחיבור של שני עולמות שונים. מצד אחד, שליטה בעולם העיצוב הגרפי, והיכרות מעמיקה עם תוכנות הדמיה דו ממדיות ותלת ממדיות. מהצד השני נדרשת גם הבנה מעמיקה של התחום האדריכלי ושל המורכבות הרבה הכרוכה בתכנון מבנים.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע ששולטים בכל רזי העולמות האלו ויודעים לייצר הדמיה מדויקת עד לרמת הפרטים הקטנים. תוך שיח מתקדם עם הלקוח ועם צרכיו נעצב הדמיה מדויקת לפרטי פרטים.

החל מרמת הטקסטורה של הקירות ועד למראהו הכללי של המבנה, יהיה זה בית פרטי, שטח מסחר או כל מה שבתווך.

משיכת לקוחות פוטנציאליים

הדמיה אדריכלית טובה מקנה יתרון משמעותי נוסף, היא מסייעת למשוך לקוחות פוטנציאליים.

כך למשל, אם מדובר על פרויקט מגורים חדש או בנייה אחרת שמטרתה למשוך משקיעים. באמצעות ההדמיה הנכונה ניתן ליצור כלי שיווקי רב רושם שישכנע את כל מי שצריך להשתכנע.

כבר לא צריך להשקיע בציורים ובמילים. עם ההדמיה המתאימה הלקוחות יוכלו להבין כיצד בדיוק ייראה הפרויקט שמדברים עליו איתם.

לכן מדובר בבשורה מרגשת לא רק לאנשי התכנון למיניהם, אלא גם לאנשי השיווק שכעת יוכלו לבצע את עבודתם בקלות וביעילות גדולה מתמיד.

0
פרויקטים הושלמו
0
היתרי בניה
0
עבודות בתהליך