מהם ההבדלים בין בנייה מתקדמת ובנייה ירוקה?

בניה ירוקה היא שם כולל לתכנון, להקמה ולאחזקה של בתים, במטרה לשמור על הסביבה ולחסוך באנרגיה, במים ובחומרי גלם.
בניה ירוקה באה לידי ביטוי בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים ומתכלים בעלי תו תקן ירוק. בנוסף, תהליך הבניה מבוצע כך שיגרום למינימום זיהום, לכלוך ורעש בסביבה.
בניה מתקדמת מתאפיינת בתכנון וביישום מדוקדקים אך מהירים. כל מבנה מתורגם באמצעות תוכנות שרטוט לרשימה ארוכה של פריטים והוראות הרכבה, כך שתהליך ההקמה הוא מדויק וממוחשב ואינו מתבסס ברובו על עבודת כפיים. השינוי המשמעותי בין בניה מתקדמת לבניה "קלאסית" היא שבבניה מתקדמת אין מקום לאלתורים ועיגול פינות. הבניה מבוצעת ברמה גבוהה ביותר ותחת בקרת איכות מדוקדקת.
אנחנו ב -"צוות לבניין" יודעים לשלב את הבניה הירוקה, הבניה האקולוגית עם הבניה המתקדמת בדרך המקצועית ביותר, ובכך להעניק לכם יתרונות נוספים רבים, כגון: חסכון מהותי בצריכת האנרגיה, בית מבודד תרמית ואקוסטית ברמה הגבוהה ביותר וקיצור משך זמן הבניה.

האם חברת "צוות לבניין" היא קבלן שלד או קבלן מפתח?

כרצונכם. אנו מציעים סל שירותים מלא לבחירתכם: תכנון אדריכלי על ידי אדריכלי, סיוע בקבלת היתרי בניה, בניית הקונסטרוקציה המתקדמת, עבודות ה"גמר", עיצוב פנים וסיוע בקבלת כל האישורים הנדרשים לכניסה לביתכם החדש. אתם בוחרים באילו מהשירותים שלנו אתם מעוניינים להיעזר.
נתכנן, נלווה ונבנה עבורכם – מלחיצת היד הראשונה ועד שתכניסו את המפתח לחור המנעול בביתכם החדש.

האם ישנן מגבלות תכנון בבנייה המתקדמת?

ההפך הוא הנכון. בבניה מתקדמת הדמיון של האדריכל הוא הגבול. 

כחלק מהשירות של חברת "צוות לבניין", אנו ממליצים ללקוחותינו להיעזר באדריכלי הבית שלנו. האדריכלים מלווים את לקוחות החברה החל משלב האפיון, דרך יצירת תכניות הבניה ועד הגשתן לאישור. בנוסף, לקוחות שיחליטו להמשיך איתנו משלב התכנון אל שלב הבניה באמצעות "צוות לבניין", יהיו זכאים לזיכוי כספי בגין חלק מסכום התכנון, שיבוא לידי ביטוי בתמחור המבנה.
יתרה מכך, גם אם כבר סיימתם את שלב תכנון הבית וייעדתם אותו לבניה קונבנציונלית, לא תדרשו לבצע כל שינוי בתכניות כדי לבנות את ביתכם בשיטה המתקדמת.
כל שתרצו, בכל גודל וצורה – נוכל לבצע למענכם.

האם הבנייה המתקדמת מבודדת את הבית כהלכה?

לא בכדי קרויה הבניה המתקדמת כך – היא מבודדת ב 30% יותר מבניה בבלוקים, ובכך חוסכת באנרגיה ויוצרת אקלים נעים ונוח בבית. תוצאה ישירה מכך היא צמצום הוצאות החשמל שלכם בעשרות אחוזים! בנוסף נהנים דיירי הבית מרמת אקוסטיקה גבוהה ביותר ופרטיות במרחב הפנימי שבין החדרים.

מה יקרה בעתיד כשנרצה להרחיב או לשפץ?

הבניה המתקדמת היא גמישה ומודולרית ולכן מאפשרת בניה והרחבה בשלבים, באופן פשוט ונקי, הן בתכנון החיצוני של הבית והן בעיצוב הפנים. 
שיטה זו אף מאפשרת לבצע הכנות בקונסטרוקציה לטווח ארוך, אשר יכולות לחסוך הרבה כסף ולכלוך בשיפוצים ובהרחבות בעתיד.

האם הבית המתקדם מוגן יותר בפני שריפות?

השימוש בפלדה דקת דופן ובחומרים מורכבים חסיני אש, הופך את הבניה המתקדמת לעמידה יותר בפני שרפות. המבנים עומדים בתקנים הישראלים המחמירים לעמידות והתפשטות אש.

האם הבית מוגן יותר בפני רעידות אדמה?

מבנים אשר בבסיסם שלד פלדה גמיש נחשבים למבנים העמידים ביותר בפני רעידות אדמה. העומס המופעל על המבנה ברעידת אדמה הוא פקטור של משקל המבנה – ככל שהמשקל קל יותר, כך הכוח שתפעיל רעידת האדמה על הבית שלכם יהיה קטן יותר. בבניה הקלה שלנו, שלד פלדה והקירות הגמישים, הופכים את הבית שלכם לקל ומוגן הרבה יותר מאשר בבניה עם בטון ובלוקים ובכך קטן משמעותית הנזק שיגרם בעקבות רעידת אדמה.

האם יש הבדל בעמידות המבנה לאורך שנים?

מבנים מתקדמים ידועים בעמידותם הגבוהה לטווח ארוך. 
גמישות המבנה לתנודות הקרקע ממעיטה את היווצרות הסדקים, הנגישות הפשוטה לכל פינה והאפשרות לשינויים במבנה - הופכת את המבנה לעמיד ומתוחזק יותר לאורך זמן.
אנו מעניקים את מלוא האחריות על המבנים שלנו, בדומה לבניה ה"מסורתית".

באילו חומרי גלם אתם משתמשים?

"צוות לבניין" עושים שימוש בפתרונות של חברות בינלאומיות מהמובילות בעולם הן בתחום קונסטרוקציות הפלדה, הן בחיפויי חוץ ופנים והן בחומרי הבידוד. אנו מקפידים כי כל החומרים יעמדו בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי.