פשוט כמו לבנות בלגו

אם היו אומרים לכם שיש שיטת בנייה המאפשרת לכם לבנות את ביתכם החדש בשלבים, באופן מודולרי, כך שאם בעתיד תרצו להוסיף חדר או להרחיב, זה יהיה קל, מהיר ונקי. הייתם מרימים גבה? אז תמשיכו לקרוא...

הבלוקים והבטון המסורבלים והמלכלכים הם נחלת העבר. היום עובר העולם לבנייה מתקדמת ("קלה") שאחד מהיתרונות הבולטים בה הוא האפשרות להרחיב את הבית ולהוסיף חדרים בכל רגע נתון בקלות ובמהירות. התוספת תשתלב בצורה טבעית ומדויקת במבנה הקיים ולא תגרע מהמראה של המבנה המקורי.

הבנייה קלה, נקייה ומהירה, בניגוד לבנייה בשיטה המסורתית, ההפרעה לשגרת חייכם ולהתנהלות היום יומית תהיה מינימלית, אם בכלל. ולכן אין זה אומר שתצטרכו לצאת מהבית לתקופת זמן מסוימת בעת הרחבה או שיפוץ עד שהכל ייגמר.

תוספות בניה בשיטה המתקדמת ניתן לבצע גם על בתים שנבנו בשיטה המסורתית (מבנים מבטון ובלוקים). הבנייה המתקדמת מתאימה במיוחד לתוספות של חדרים, מרפסות סגורות, קומה עליונה ועוד.

צוות של חברת "צוות לבניין" בליווי אדריכלי ומהנדסי החברה, ישלב עמכם זרועות ויחד תוכלו לבצע בפשטות ובמהירות את התוספת המיוחלת.

 

למי יש כוח לבלגן הזה...

מי מאיתנו לא אמר או שמע את המשפטים הבאים?

  • "אנחנו כל כך צריכים עוד חדר בבית אבל למי יש כוח לסיוט הזה".
  • "ממש לא מתאים לי כרגע כל הלכלוך הזה בכל מקום".
  • "איפה נגור במשך החודשים של השיפוץ?"
  • "ברור שמישהו מבעלי המקצוע יברח לנו וזה יתעכב בעוד חודשיים".
  • "אם היה לי בבית עוד חדר לטובת המשרד, הייתי חוסך הרבה כסף של שכירות בכל חודש.
  • אבל     
  • זה מאוד יקר לבנות רק חדר אחד".
  • " לא מתחשק לי לריב עם השכנים על הלכלוך והרעש שיהיו מהבנייה".
  • "אין לי זמן לפקח על כל העובדים ולוודא שהם עושים את מה שצריך בלי תקלות".

המשפטים הללו מוכרים לכולנו ויכולים למלא דפים שלמים.

מהרגע בו מחליטים לשפץ או להרחיב נכס, אנו מוצאים את עצמינו חיים בתוך אתר בניה, עצבניים ומבזבזים המון זמן וכסף ברדיפות אחר בעלי המקצוע ובניסיון לפתור בעיות שעולות מהשטח.

אז תדעו שמהיום יש דרך אחרת לשפץ – הבניה המתקדמת של "צוות לבניין".

הבניה המתקדמת הופכת את כל תהליך הבניה למהיר, נקי וקצר יותר. מדובר בבניה מדויקת, בה שלד המבנה מוקם באמצעות קונסטרוקציית ברזל מגלוון שמתוכננת עד הפרט האחרון ושומרת על סביבה נקיה ושקטה יחסית במהלך השיפוץ. כזו שמאפשרת לכם ברוב המקרים להישאר לגור בחלקים האחרים של הבית ללא הפרעות מהותיות לכם או לשכנים.

ב"צוות לבניין" הבנייה המתקדמת משולבת באלמנטים של בניה ירוקה ויוצרת אפשרות לבנייה מהירה וידידותית לסביבה, שכן מקפידים על תוכנית בנייה אותה מתכננים מראש בהתאם לדרישות הלקוח תוך התחשבות במרחב. תכנית מוקפדת מייעלת את הבנייה או השיפוץ של המבנה וגם מביאה לתוצאות מהירות, נקיות, מדויקות, יפות ובריאות.

אז לא צריך שוב לדחות את החלום. יש דרך טובה ונכונה לבצע הרחבה או שיפוץ - דרך נקייה, דרך מהירה, דרך שמביאה תוצאות טובות לאורך זמן. ותחשבו ירוק!