על איכות חיים לא מתפשרים!

לא פעם אנו עומדים בפני החלטות חשובות במהלך החיים אשר ישפיעו על אורח חיינו וחיי משפחתנו. אחת מההחלטות החשובות היא בחירת הבית בו נגור ונבלה את מרבית זמננו במשך שנים רבות.

אלו מאיתנו שהחליטו לרכוש קרקע ולבנות עליה בית, לרוב בונים את ביתם בשיטת הבנייה המוכרת והנפוצה הכוללת שימוש בחומרי בניין מסורתיים ובתהליך בנייה מזהם, יקר וארוך. אך יש בנייה אחרת נכונה יותר לך ולסביבה - הבנייה הירוקה.

בנייה ירוקה היא בנייה בה נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה תוך ניצול המשאבים במקום ותכנון המבנה בהתאם. הבנייה הירוקה אומנם לא תהיה זולה משמעותית מהבניה המסורתית, אך אם נבחן את העלויות מול התועלת בטווח הרחוק, אין ספק שהבנייה הירוקה יכולה לחסוך לנו מאות ₪ בכל חודש בחשבון החשמל. זאת אודות לכך שבניה זו מתוכננת לשימוש במקורות אנרגיה טבעיים וניצולם נכון, ולכן מסייעת לנו לחסוך באנרגיה רבה.

אבל חשוב מזה – אין מחיר להרגשה הנינוחה והנעימה שמורגשת בבית ירוק. אז תתחילו לדמיין את עצמכם ואת משפחתכם בבית מואר באור שמש טבעי עם טמפרטורה נעימה בכל עונות השנה, תנועה של אוויר צח ותחושה של סביבה בריאה ובטוחה...

לשפץ ולהישאר שפויים

רבים מאיתנו מאוד רוצים להתחדש ולשפץ את הבית או את המשרד, אך נרתעים מההתעסקות הרבה שתהליך זה דורש. החל מקבלת הצעות מחיר, ניהול הקבלן ומרדף אחר העובדים, ועד עיכובים בלוחות הזמנים שסוכמו, הגדלת התקציב מעבר למה שהוחלט ועוד נקודות רגישות אשר מגבירות את ההתנגדות לבנות ולשפץ מלכתחילה.

סיבות אלו ואחרות גורמות לאנשים לדחות ואפילו לוותר על רעיון השיפוץ או ההרחבה.

אך חשוב לדעת כי כיום יש שיטות בנייה אחרות ומתקדמות, וחברות כמו "צוות לבניין" אשר מנהלת עבורך את הפרויקט ומתנהלת בצורה יעילה, מהירה, נקייה ומסודרת, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.

חברת "צוות לבניין" מציעה סל שירותים ללקוחותיה אשר מעוניינים לבנות בית חדש או להרחיב מבנה קיים. החברה תעמיד לרשותכם אדריכל אשר יתכנן בעבורכם את התוספת הנדרשת או בית חלומותיכם בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם, תוך תכנון מוקפד ובליווי של מהנדסי החברה.

אנו משלבים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עם בניה ירוקה ואתם מרווחים בית מואר באור טבעי, מאוורור ושומר על מטמפרטורה נעימה לאורך כל השנה. בנוסף, חומרי הבנייה הנם חומרים ידידותיים לסביבה, מתכלים, ניתנים למחזור ועומדים בכל התקנים הנדרשים.

חברת "צוות לבניין" מציעה בנייה מתקדמת, ירוקה, מהירה, נקייה, מדויקת ושקטה.

התכנון הקפדני שנעשה מראש, בשילוב עבודה מדויקת של צוות העובדים, מסייעת לבנייה מהירה ונטולת טעויות, המונעת עוגמת נפש ואילוצים כספיים נוספים כמו הגדלת התקציב בניגוד למה שנקבע ותוכנן.

"צוות לבניין" מספקת חווית בנייה שונה ממה שהכרתם עד היום.